Profesjonalne wsparcie dla firm sprzedających na Amazon

Pomagamy nowym firmom technologicznym w planowaniu strategii rozwoju, budowaniu doskonałych zespołów sprzedażowych, wejściu na nowe rynki i szybkim osiąganiu wyników.  Zbudowaliśmy fantastyczną sieć kontaktów na całym świecie aby pomóc Ci dotrzeć do właściwych ludzi.

Poznaj Założycieli Boomd

Naszym jedynym celem jest pomóc Ci osiągnąć większy sukces!  Skupiamy się na strategii go-to-market, realizacji sprzedaży na światowym poziomie i zdolności sprzedażowej. 

Nasi założyciele mają zróżnicowane doświadczenia i różne obszary specjalizacji, oferując unikalne połączenie przywództwa technologicznego, doświadczenia w sprzedaży i marketingu.  Posiadają zakres doświadczeń zdobytych podczas pracy zarówno w dużych korporacjach technologicznych, jak i startupach technologicznych, a także doświadczenie z pierwszej ręki w pełnej podróży IPO.

Nick prowadzi tę część biznesu.  Pomoże rozszerzyć Twoją sieć o nowych klientów, partnerów doradczych, firmy technologiczne i inwestorów, przekształcając Twój zasięg i potencjał biznesowy. Zbudował znakomitą sieć kontaktów na przestrzeni wielu lat pracując w branży technologicznej w Londynie, wspierając niektóre z największych firm w Wielkiej Brytanii, regionie EMEA i USA. Rozumie proces IPO - emocje, ale także ogromne wymagania stawiane całemu zespołowi w środowisku hiper wzrostu, a także rygor i dbałość o szczegóły wymagane do wyróżnienia się z tłumu i osiągnięcia sukcesu.

Usługi

Założony przez profesjonalistów z branży technologicznej, Boomd posiada doświadczenie w zakresie strategii sprzedaży i marketingu.  Oferujemy doradztwo strategiczne skoncentrowane na rynku technologii dla startupów. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozbudowę sieci kontaktów, wejście na nowe rynki, zaprojektowanie lub opracowanie planu wejścia na rynek, czy też zbudowanie światowej klasy zespołu sprzedaży - możemy Ci pomóc.

Sales Consulting

Diagnostyka Sprzedaży

Przegląd możliwości sprzedaży, struktury i działania.

Przy Twoim wsparciu, przeanalizujemy cały proces sprzedaży pod każdym kątem, z perspektywy wewnętrznej i zewnętrznej, rozmawiając z pracownikami, klientami i partnerami.

Otrzymasz raport i prezentację na temat głównych ustaleń i stwierdzonych problemów, wszelkich istotnych braków oraz konkretne porady, gdzie należy wprowadzić zmiany, aby osiągnąć największy efekt.

Analiza Sprzedaży

Dogłębna analiza danych sprzedażowych, na poziomie terytorium, konta, produktu i transakcji, aby odkryć istotne informacje, które zmienią Twoją efektywność sprzedaży.

Twoje dane sprzedażowe są analizowane w celu poszukiwania trendów i wzorców, określenia, gdzie można dokonać ulepszeń i zmian.

Przedstawione zostaną zalecenia dotyczące sposobu zbierania, analizowania i udostępniania danych w całej firmie, co pozwoli wzmocnić pozycję Twojego zespołu i zwiększyć szansę na wygraną.

Coaching Sprzedaży

Indywidualny program mentorski dla liderów sprzedaży.

Być może dopiero odnajdujesz się na nowym stanowisku w dziale sprzedaży. A może jesteś po awansie i chcesz przedyskutować swoje strategiczne plany zarządzania biznesem?

Otrzymasz profesjonalne wsparcie od kogoś, kto ma doświadczenie w świecie sprzedaży. Tworzenie biznesu od podstaw, szybkie skalowanie biznesu sprzedaży, tworzenie ugruntowanego zespołu - niezależnie od Twoich wyzwań, możemy zaoferować dodatkowe wsparcie, które zapewni Ci sukces.

Zrób Wrażenie!

Indywidualny program coachingowy dla osób, które chcą mieć realny wpływ na swoją komunikację biznesową!

Będziemy wspierać Cię we wszystkich aspektach prezentacji dla odbiorców biznesowych - dużych i małych! Język ciała, werbalny i niewerbalny styl, jak opowiedzieć historię, wpływ emocjonalny i inne techniki, aby przyciągnąć pełną uwagę i zainteresowanie odbiorców!

Wyobraź sobie, jak fantastycznie poczujesz się po wygłoszeniu świetnej prezentacji. Z naszą pomocą otrzymasz same pozytywne recenzje i będziesz w stanie domknąć każdą transakcję!

Porozmawiajmy!

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci przekształcić swoją sprzedaż i dotrzeć do nowych klientów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.