Agencja Amazon
i e-Commerce, która jest po Twojej stronie!

Prawdziwy partner biznesowy Vendorów i Sellerów Amazon, obejmujący wszystkie rynki.

POZNAJ NASZYCH ZAŁOŻYCIELI

Paulina i Nick założyli Boomd, aby zaspokoić potrzeby sellerów i vendorów Amazona, którzy szukają prawdziwego partnera biznesowego. Nie chodzi tylko o zarządzanie rynkiem Amazon, ale o prawdziwe zrozumienie biznesu klienta, jego produktów i ambicji!

Wnoszą ze sobą cenne doświadczenie z firmy Amazon i branży technologicznej, łącząc umiejętności sprzedażowe, marketingowe, technologiczne i analityczne, a także doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zdobywaniu nowych rynków
i rozwijaniu firm.

Jako agencja szczycimy się tym, że zatrudniamy wybitnych pracowników, których zadaniem jest wspieranie naszych klientów we wszystkich aspektach ich sprzedaży w handlu elektronicznym.

PEŁNY ZAKRES USŁUG

Mamy bardzo doświadczony zespół, który zajmuje się wszystkimi aspektami sprzedaży na Amazon i Allegro. Zajmujemy się pełnym zarządzaniem kontami, tworzeniem treści, w tym infografik, wideo i copywritingiem listingów, sklepów marek i A+.

Mamy kompleksowe usługi tłumaczeniowe, pełne umiejętności zarządzania reklamą i PPC, zespół analityków danych
i specjalistów od obsługi klienta.

Posiadamy również unikalną i zaufaną międzynarodową sieć dystrybutorów oraz usługi doradztwa podatkowego i VAT, które wspierają Cię na każdym etapie sprzedaży online.

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI


bardzo kompetentni

Współpracę z Boomd można opisać tylko jednym słowem: "WOW!".

Niezwykle kompetentni specjaliści, dostarczający świetnych rozwiązań, zanim jeszcze pomyślisz o problemie, pomocni i obecni na każdym kroku
CEO
Europejski producent zabawek

umiejętności analityczne

Praca z Boomd jest przykładem połączenia wielkiej wiedzy i strategii
z dbałością o szczegóły i umiejętnościami analitycznymi.
Dyrektor Handlowy
Międzynarodowa brytyjska marka kosmetyczna

PRZYJAŹNI I NIEZAWODNI

Wszyscy w firmie są niezwykle przyjaźni, dobrze przygotowani i godni zaufania.

Praca z tym zespołem to czysta przyjemność! Polecam ich wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje skrzydła na Amazonie
Dyrektor ds. e-handlu
Międzynarodowa marka dla dzieci

partner strategiczny

Jeśli potrzebny jest partner strategiczny, który zrozumie i zmaksymalizuje unikalną relację handlową, taką jak między marką a Amazonem, to ich doświadczenie jest nieocenione.
Dyrektor ds. e-handlu
Międzynarodowa marka kosmetyczna

MECHANIZMY AMAZONA

Znajomość mechanizmów działania Amazona to jedno, ale prawdziwa wiedza o tym, jak na nie skutecznie oddziaływać, to coś zupełnie innego. Dzięki doświadczeniu w zakresie produktów, dostaw, marketingu, CX/UX i reklamy, umiejętności Boomd dotyczące Amazona są rzadkością!
Globalny lider Amazona
Międzynarodowa firma z branży CPG

gorąco polecam

Boomd odegrał kluczową rolę w planowaniu i realizacji naszej strategii na rynku europejskim. Świetnie łączą umiejętności osobiste z biegłością w dziedzinie rynku, pomagając nam skupić się na zadaniach, które przynoszą efekty, a jednocześnie utrzymują przyjazne relacje zawodowe. Gorąco polecam!
Dyrektor ds. handlu elektronicznego
Międzynarodowa marka premium do pielęgnacji skóry

szeroka wiedza

Boomd wyróżnia się na tle konkurencji indywidualnym podejściem do klienta. Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalizm pracowników, służących radą i szeroką wiedzą na tematy związane z Amazonem, co pozytywnie wpływa na jakość współpracy
Kierownik ds. sprzedaży międzynarodowej
Odzież i akcesoria ochronne

znaczący wzrost sprzedaży

Podczas współpracy z agencją Boomd odnotowaliśmy znaczny wzrost sprzedaży. Otrzymaliśmy odpowiednie narzędzia do kontroli i rentowności. Wiedza
i doświadczenie w zakresie reklamy były bardzo pomocne w naszym rozwoju.
CEO
Europejska marka produktów dla domu