Poznaj Założycieli boomd

Nasi założyciele mają bogate doświadczenie i specjalizują się w wielu dziedzinach, oferując unikalną mieszankę doświadczenia w handlu detalicznym, e-commerce, IT i marketingu, aby móc wesprzeć Twój biznes.

Naszym celem jest pomoc w generowaniu większej sprzedaży!  Skupiamy się na eHandlu i zdolnościach sprzedażowych.  Pomożemy Ci zwiększyć Twoją obecność na Amazonie i innych rynkach, dostroimy Twój produkt i wzmocnimy Twoją markę, aby zbudować światowej klasy reputację.

Profesjonalne wsparcie dla firm sprzedających na Amazon

Paulina

Doświadczona profesjonalistka w dziedzinie Amazon i eCommerce, Paulina współpracowała z licznymi organizacjami w obrębie wielu kategorii.  Urodzona w Polsce, przeniosła się do Londynu, aby studiować na University College London, a następnie po ukończeniu studiów rozpoczęła swoją karierę w dziale sprzedaży i marketingu w sektorze IT.

Następnie dołączyła do głównej siedziby Amazon w Londynie, prowadząc i rozwijając zespół specjalistów e-commerce, współpracując z największymi strategicznymi kontrahentami w celu stymulowania rozwoju ich firm na platformie Amazon.

Paulina doradzała w skutecznym konkurowaniu online i utrzymywaniu najwyższego poziomu obsługi klienta i rankingów, krytycznych dla sukcesu marki na każdym rynku.  Obejmowało to marketing internetowy i promocje, projektowanie i zarządzanie sklepem firmowym, opracowywanie planów marketingowych i merchandisingowych. Zadowolenie klienta leży u podstaw jej podejścia, w którym wykorzystuje swoje analityczne metody do weryfikacji wszystkich aspektów strategii w całym łańcuchu dystrybucji, zawsze kierując się tym, co najlepsze dla jej klientów.

Paulina dzieli się teraz tą unikalną wiedzą i doświadczeniem z polskimi i międzynarodowymi klientami, którzy chcą sprzedawać swoje produkty na rynku polskim i szerzej w Europie.

W wolnym czasie, Paulina lubi biegać, zajęcia barre, a od czasu do czasu wykorzystuje swoje profesjonalne umiejętności makijażu!

Profesjonalne wsparcie dla firm sprzedających na Amazon

Nick

Nick posiada bogate doświadczenie na wysokich szczeblach kierowniczych i zarządczych, z dużym doświadczeniem w tworzeniu nowych rynków i rozwoju istniejących przedsiębiorstw, na licznych rynkach pionowych. Prowadził krajowe i międzynarodowe projekty, lubi wyzwania związane z tworzeniem nowych przedsiębiorstw i budowaniem silnych zespołów.  Nick jest przedsiębiorczy, ma poczucie humoru i pracuje w duchu altruizmu.

Rozpoczął swoją karierę w branży IT, a poprzez różne techniczne i sprzedażowe stanowiska kierownicze w Oracle Corporation, zdobył wiedzę na temat tego, co jest potrzebne, aby pomóc firmom odnieść sukces online. Następnie Nick dołączył do Anaplan, aby prowadzić szybko rozwijający się biznes w Wielkiej Brytanii.  Anaplan jest firmą działającą w chmurze, dostarczającą oprogramowanie do planowania biznesowego i analizy dla wielu największych firm i najbardziej znanych marek na świecie.

Dziś Nick wykorzystuje swoje doświadczenie w sprzedaży cyfrowej, marketingu i projektowaniu stron internetowych w boomd, aby dostarczać wskazówek dla polskich i międzynarodowych marek, jak poruszać się po rynkach takich jak Amazon i aby rozwijać swój biznes online. 

Nick ukończył kierunek Informatyki z wyróżnieniem oraz tytuł magistra w dziedzinie zarządzania.

Poza pracą, Nick rozwija swoje sportowe pasje do biegania i jazdy na rowerze, a także poznaje świetne kraftowe piwa w Polsce!

Dyrektor Globalny, Reckitt Benckiser

"Paulina dogłębnie rozumie Amazon... zarówno po stronie detalicznej, jak i po stronie rynkowej. Wiedza na temat tzw 'turbin' Amazon'a to jedno, ale prawdziwa wiedza na temat tego, co je obraca... i jak je obracać, to coś innego". Dzięki doświadczeniu w zakresie produktów, dostaw, marketingu, Customer Experience/User Experience i marketingu, umiejętności Pauliny dotyczące pracy na Amazon są rzadkością".

Dyrektor, Amazon

Paulina wykazała się wysoką wiarygodnością podczas pobytu w Amazon. Odegrała kluczową rolę w koordynacji i realizacji naszej strategii Q4 w 2018 roku. Dodaje energii i jasności swoim rolom, a ja nie waham się jej polecić."

EMEA Vice President, Marketing

"Pracowaliśmy razem, aby zbudować i ujednolicić najwyższej klasy zespół sprzedaży i marketingu, a ja nauczyłam się wiele od jego stylu zarządzania - bezgraniczna energia, ambitne wyznaczanie celów i świetna motywacja zespołu, w połączeniu z naciskiem na rygorystyczne planowanie, podejmowanie decyzji w oparciu o dane i głębokie, intymne zrozumienie klienta.

Nick jest jednym z najlepszych liderów, z którymi pracowałam - potrafi wyartykułować strategiczną wizję i kierunek, jednocześnie dowodząc głęboką kontrolą nad szczegółami taktycznymi i egzekucją. Jeden z tych rzadkich facetów, z którymi naprawdę masz nadzieję pracować w przyszłości!"

Regional Marketing Manager

"...Nick przyciąga wokół siebie ludzi, którzy doradzają, wzmacniają i przyspieszają jego tok rozumowania. W centrum wszystkiego, co robi, jest zaangażowanie w kulturę i swoich ludzi, co jest absolutnie niezbędne w środowisku, które jest wymagające i szybkie.

Wspólnie przyjrzeliśmy się celowi, przewidzieliśmy wyzwania i opracowaliśmy plan, który był jasny. Nick jest stanowczy, gromadzi silny zespół, który informuje o tych decyzjach, a następnie działa z pewnością i szacunkiem.

Pracując z Nickiem czułem, że się rozwijam. Dlatego z przyjemnością opowiadam o moich doświadczeniach w pracy z nim.