Profesjonalne wsparcie dla firm sprzedających na Amazon

Profesjonalne wsparcie dla firm sprzedających na Amazon i rynkach e-commerce & strategiczne doradztwo w zarządzaniu sprzedażą

Poznaj Założycieli Boomd

Naszym celem jest pomoc w generowaniu większej sprzedaży!  Skupiamy się na eHandlu i zdolnościach sprzedażowych.  Pomożemy Ci zwiększyć Twoją obecność na Amazonie i innych rynkach, dostroimy Twój produkt i wzmocnimy Twoją markę, aby zbudować światowej klasy reputację.

Nasi założyciele mają bogate doświadczenie i specjalizują się w wielu dziedzinach, oferując unikalną mieszankę doświadczenia w handlu detalicznym, e-commerce, IT i marketingu, aby móc wesprzeć Twój biznes.

Paulina prowadzi tę część naszej działalności. Pozwól jej pomóc Ci osiągnąć większy sukces - bez względu na to, czy uruchamiasz online po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii czy w Polsce, przenosisz się do Amazon lub na inne rynki e-commerce jako producent lub dystrybutor, czy też chcesz poprawić lub rozwiązać problem z istniejącą sprzedażą online.  Paulina pomoże Ci w turbodoładowaniu Twojej sprzedaży online.

Usługi

Założony przez ekspertów e-handlu, Boomd ma doświadczenie w sprzedaży e-commerce oraz strategiach marketingowych.  Oferujemy strategiczne doradztwo w zakresie e-handlu oraz usługi konfiguracji, optymalizacji i zarządzania dla wielu rynków internetowych, w tym Amazon, eBay i Allegro. Znamy sprawdzone sposoby na podniesienie rankingu Twoich produktów w wynikach wyszukiwania i wiemy, jak pomóc Ci w osiągnięciu najlepszych wyników sprzedaży.

eCommerce

Ocena Stanu Zdrowia

Sprzedaż na rynkach takich jak Amazon daje natychmiastowy dostęp do dziesiątek milionów potencjalnych klientów w różnych krajach. Ponieważ Amazon, eBay i Allegro są jednymi z najbardziej uznanych i zaufanych operatorów internetowych w zakresie kupna i sprzedaży, niezbędne jest perfekcyjne zarządzanie Twoją obecnością na tych platformach. 

W ramach tej oceny dokonany zostanie przegląd wszystkich aspektów obecnej sprzedaży internetowej za pośrednictwem tych rynków, porównane zostaną Twoje działania z wzorcowymi rozwiązaniami i sformułowane zostaną zalecenia dotyczące ulepszeń.

Strategia e-Commerce

Chcesz wprowadzić swoją markę lub nowe produkty na platformę e-commerce, taką jak Amazon, eBay lub Allegro, lub bezpośrednio na własną stronę internetową? Potrzebujesz doświadczonego konsultanta, który pomoże Ci zdecydować o Twojej strategii sprzedaży i marketingu w e-Handlu, zanim zainwestujesz?  Czy potrzebujesz pomocy w rozwijaniu Twojej istniejącej sprzedaży online?

Boomd ma fachową wiedzę, aby Ci pomóc. Ocenimy Twoją pozycję i pomożemy Ci określić Twoją strategię sprzedaży i marketingu w e-Handlu opartą na Twoich indywidualnych potrzebach. Upewnimy się, że uwzględnimy każdy najdrobniejszy szczegół, z którym mógłbyś zmierzyć się na rynku.

Obsługa Konta

Uwolnij się od codziennego zarządzania swoim kontem na Amazon, eBay lub Allegro, co pozwoli Ci skupić się na Twoich produktach i usługach.  Pozwól nam zarządzać Twoją cyfrową obecnością, od optymalizacji oferty po zarządzanie stanem magazynowym, pomagając Ci stworzyć fantastyczną obsługę klienta, która napędza konwersje i zaangażowanie konsumentów.  

Nasze specjalistyczne usługi wsparcia dla kont pomagają w rozwiązywaniu nietypowych problemów online, takich jak zawieszanie kont, likwidacja ofert, negatywne oceny, odblokowywanie kategorii lub utrata buy-box.  Możemy pomóc Ci uniknąć utraty cennego biznesu na rzecz konkurencji.

Projekt Stron Internetowych

Jeśli potrzebujesz zaistnieć online, jako firma usługowa lub sprzedająca produkty, możemy stworzyć dla Ciebie wspaniałą stronę internetową. Jeśli uważasz, że Twoja istniejąca strona jest przestarzała i potrzebuje odświeżenia - zajmiemy się tym!

Nasze pakiety obejmują 12 miesięcy poczty elektronicznej, nazwę domeny i zgłoszenie do wyszukiwarki Google. Oferujemy tworzenie kopii zapasowych, bezpieczeństwo, SEO i optymalizację prędkości.

Oferujemy również darmowe tłumaczenie Twojej strony na język angielskiwykonywane przez native speakera. Dwujęzyczna strona internetowa poszerzy Twój zasięg i pomoże zdobyć nowe rynki.

Porozmawiajmy!

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci przekształcić swoją sprzedaż i dotrzeć do nowych klientów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.