Profesjonalne wsparcie dla firm sprzedających na Amazon

Eksperci e-Commerce pomogą Ci turbodoładować sprzedaż na Amazon poprzez konto Seller lub Vendor

POZNAJ NASZYCH ZAŁOŻYCIELI

Jako założyciele Boomd, naszym celem jest pomoc w generowaniu większej sprzedaży na Amazon! Nasz zespół koncentruje się na sprzedaży eCommerce i strategii sprzedaży. Boomd pomoże Ci rozwinąć Twoją obecność na wiodących rynkach, dostroić Twój produkt i wzmocnić Twoją markę, aby zbudować reputację na światowym poziomie.

Członkowie naszego zespołu mają zróżnicowane zaplecze i różne obszary specjalizacji, oferując unikalną mieszankę wiedzy z zakresu sprzedaży detalicznej, e-commerce, IT oraz marketingu aby wspierać Twój biznes.

Pozwól, aby Boomd pomógł Ci odnieść sukces - niezależnie od tego, czy rozpoczynasz działalność na Amazon, osiągasz znaczący wzrost, czy chcesz rozwiązać problem z istniejącą strategią sprzedaży.  Pomożemy Ci turbodoładować Twój biznes i zwiększyć przychody.

NASZE USŁUGI

Założony przez ekspertów eCommerce, Boomd ma doświadczenie w eCommerce i sprzedaży strategicznej, w szczególności dla kont Amazon Seller i Amazon Vendor.  Pozwól nam pomóc Ci przekształcić Twój biznes!  Nasze podejście Boomd 360 Flow zapewnia maksymalną rentowność dzięki ciągłemu doskonaleniu. Wiemy jak zarabiać na Amazonie i chcemy podzielić się naszą wiedzą z Tobą.

Jesteśmy ekspertami rynku Amazon, zaangażowanymi w pomoc w osiągnięciu sukcesu w sprzedaży online.
 
Nasze podejście jest oparte na danych, analityczne i szczegółowe.  Przeanalizujemy Twój biznes online aż do poziomu produktu, doradzimy w zakresie strategii sprzedaży i przeanalizujemy Twoją konkurencję. Pomożemy Ci określić najlepsze rynki do wejścia i właściwą strategię cenową na Amazon, aby zmaksymalizować sprzedaż i rentowność. Wiemy jak zarabiać na Amazon i podzielimy się z Tobą naszą wiedzą.
 
Analiza i optymalizacja to proces iteracyjny.  W ramach naszej usługi zarządzania kontem, stale uczymy się i dostosowujemy do tego, jak Twoi klienci reagują na Twoje produkty, ulepszając Twoje oferty, śledząc słowa kluczowe używane przez Twoją konkurencję i udoskonalając Twoje kampanie reklamowe, aby przyciągnąć więcej kliknięć i konwersji dla Twoich ważnych wydatków na reklamę.
Uwolnij się od codziennego zarządzania kontami w sklepach internetowych Amazon, eBay lub Allegro, co pozwoli Ci skupić się na Twoich produktach i usługach. Sprzedawaj na Amazonie z naszym profesjonalnym wsparciem.
 
Pozwól nam zarządzać Twoją cyfrową obecnością, od optymalizacji ofert po zarządzanie zasobami, pomagając Ci stworzyć fantastyczne customer experience, które napędza konwersje i zaangażowanie.
 
Nasze specjalistyczne usługi obsługi klienta pomagają w rozwiązywaniu wyjątkowych problemów online, takich jak zawieszone konta, zablokowane oferty, przerwane procesy lub utrata buy-box. Pomożemy Ci uniknąć utraty cennego biznesu na rzecz konkurencji.
Zainwestowałeś czas i pieniądze, aby opracować doskonałe oferty, ale nadal nie osiągasz odpowiedniej sprzedaży? Wydajesz pieniądze na reklamę, ale współczynnik klikalności i konwersji jest niski?

Zbyt wiele marek i sprzedawców traci cenne środki finansowe na słabo ukierunkowaną reklamy, lub, co gorsza, widzi ich konkurencyjne produkty wyprzedzające ich oferty.

W Boomd, nasze analityczne podejście pomoże Ci otrzymać wartość za pieniądze przy wydatkach na reklamę. Wybieramy odpowiednie słowa kluczowe i szczegółowo analizujemy, aż do poziomu produktu, dane ACOS i ROAS, aby zapewnić rentowną sprzedaż.  Pozbawiamy reklamę zgadywania, kierując ruch do Twojej oferty i Brand Store, co skutkuje większą sprzedażą.
Twoim kluczem do sukcesu na Amazon, Allegro lub innym rynku online jest zapewnienie fantastycznego customer experience przy każdej sprzedaży. Takie jest też nasze podejście tutaj w Boomd - klient przede wszystkim.
 
Boomd pomoże Ci wyróżnić się z tłumu.  Wielkie marki zwracają uwagę na opinie swoich klientów, udzielają odpowiedzi na pytania, a także przewidują poziom stanów magazynowych w ciągu roku, tak aby proces składania zamówień przez klientów był bezproblemowy. Z Boomd podejmiesz właściwe decyzje dotyczące Amazon FBA lub FBM, tak aby zaspokoić oczekiwania klienta przy zachowaniu rentowności.
 
Efekt końcowy, przy wsparciu Boomd? Będziesz zaufaną marką na Amazon, z większą liczbą klientów, wyższym rankingiem organicznym, zwiększonym współczynnikiem konwersji, powracającymi klientami oraz większą sprzedażą i rentownością.

ROZPOCZNIJ PODRÓŻ Z NAMI

Boomd sprzedaż na amazonie

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci przekształcić swoją sprzedaż i dotrzeć do nowych klientów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.